00
ماد بهداشت

 

1. بایوپپتاید ها (Bio Peptide)چیست؟

به زنجیره از دو و یا چند آمینواسید که به هم متصل می باشند و پروتین را تشکیل می دهند، پپتاید گفته می شود.بایو پپتاید ها ترکیبات موثر بیولوژیکی هستند که از توالی پروتین ها تشکیل شده است.

 

2. بایوپپتاید چطور کار می کند؟

بایو پپتایدها از 3 طریق عمل می کند:

1- با تحریک فعالیت سلولی ، به پوست علامت می دهند تا کلاژن بیشتری تولید کند و به بازسازی سلولهای پوست کمک می کند

2- به عنوان یک پیام رسان ، ارتباط بین لایه خارجی پوست (Epidermis) ,و لایه میانی پوست (DERMIS)را برقرار می کند ( این ارتباط با افزایش سن و عوامل دیگر از بین می رود و باعث تشکیل چین و چروک و افتادگی پوست می گردد 3-عنصر مس مورد نیاز پوست را تامین می کنند

4- باعث افزایش قابل توجه سنتز مولکول های پوست شده ( 117% کلاژن 1 - Collagen I و 327% کلاژن 4 -Collagen IV و 287% گلیکوزآمینوگلیکانها Glycosaminoglycans ) که در حفظ جوانی پوست ضروری می باشد.

 

3. چرا کلاژن (Collagen) در بدن ما مهم است؟

کلاژن یا پروتئین جوانی نقش بسیار مهمی را در بدن ایفا می کند. کلاژن شامل تمام پروتئین های بدن می باشد و 75% پوست را تشکیل می دهد. در مفاصل 70% ، غضروف ها 90% ، تاندون ها از کلاژن تشکیل شده است. کلاژن مهم ترین عامل در حفظ استحکام و جلوگیری از افتادگی و بهبود ظاهر پوست و انسان می باشد. کلاژن پروتئین اصلی در ساختار پوست می باشد و نقش کلیدی در بافت پوست ایفا می کند. درک بهتر ساختار و وظایف کلاژن به ما کمک می کند تا چگونه از آن مراقب کنیم..

 

4. آیا محصولات آندریا عوارض جانبی و یا حساسیت های پوستی دارد؟

به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی و رنگ ها در محصولات آندریا، هیچگونه عوارض جانبی در طول انجام آزمون های بالینی حتی در مورد افراد با پوست حساس گزارش نشده است..

 

5. طریقه استفاده از این محصولات چگونه است؟

 

6. هرکدام از این محصولات را روزی چند بار استفاده کنیم؟

این محصولات می بایست حداقل روزی 2 بار به خوبی روی موضع مورد ماساژ داده شود . در مورد کرم PERFECT FIT و PERFECT SHAPE استفاده قبل از خواب تاثیر بیشتری خواهد داشت .قبل از استفاده از حتما پوست خود را بخوبی بشویید

 

7. آیا محصولات آندریا پس از مصرف اثر چربی و لکه بر روی لباس های زیر دارد؟

فرمولاسیون منحصر به فرد این محصولات به گونه ای طراحی شده که با جذب سریع آن توسط پوست کمترین اثر چربی را بر روی پوست و لباس زیر مصرف کننده باقی نمی گذارد..

 

8. چه مدت باید از این محصولات استفاده کنیم؟

مدت زمان استفاده از این محصولات بطور مستقیم به مصرف کننده بستگی دارد . با توجه به این موضوع که شدت و نوع عارضه های پوستی در افراد مختلف با هم تفاوت دارد لذا مدت زمان استفاده نیز متغیر خواهد بود . اما بطور معمول بین 4 تا 8 هفته جهت درمان و بهبودی نسبی مناسب می باشد . لازم بذکر است که پس از یک هفته استفاده مداوم ، آثار بهبودی به وضوح مشخص خواهد بود . به دلیل درک بهتر عملکرد این محصولات گیاهی ، توصیه می شود که قبل از شروع از موضع مورد نظر عکس گرفته شود ..

 

9. عبارت statistically significant بر روی بسته بندی به چه معنی است؟

این عبارت معنای قدرتمندی در صنایع آرایشی و دارویی دارد، به این معنا که اگر هر فردی که از این محصول استفاده کند بالای 90% اطمینان از دستیابی به نتایج آزمون های بالینی انجام شده روی آن محصول را دارد. به طور مثال اگر درمحصول کرم پرفکت وایت آندریا نتایج آزمونهای بالینی کاهش 60% ترشح آنزیم تیروزیناز بعد از 4 هفته استفاده مداوم را نشان می دهند ، شما به عنوان مصرف کننده ی عادی بیش از 90% اطمینان خاطر خواهید داشت که همان نتایج در شما نیز اتفاق خواهد افتاد. به عبارت دیگر، کمتر از 10% این احتمال وجود دارد که این محصول نتایج ضیف تری برای شما داشته باشد ..

 

10. عبارت Clinically Proven بر روی بسته بندی به چه معنی است؟

این عبارت در لغت به معنای (از نظر بالینی اثبات شده) می باشد و در دنیای دارو سازی و پزشکی به این معناست که نتایج آزمون های بالینی انجام شده جهت این محصول کاملا واقعی بوده و نتایج کاملا قابل تکرار و اتکا می باشد..

 

11- چرا این محصولات بوی مطبوعی ندارند ؟

با توجه به عدم استفاده از هیچ گونه اسانس و عطر در این محصولات در جهت کاهش حساسیت های پوستی و کاربرد اسانس های شیمیایی ، لذا این محصولات بوی منحصر به فرد خود را دارد. لازم بذکر است اتحادیه اروپا از ابتدای سال 2015 ، تولید و یا واردات محصولات پوستی دارای 1% و یا بیشتر اسانس های شیمیایی را ممنوع نموده است و این شرکت همگام با لابراتوارهای معتبر دنیا ، اقدام به حذف بسیاری از مواد مضر و حساسیت زا در محصولات خود نموده است ..

 

12- در بسیاری از محصولات موجود در بازار ، پارابنها(PARABENS) و دیگر نگهدارنده های شیمیایی بکار رفته اند ، آیا این مواد نگهدارنده با این گستره استفاده واقعا مضر هستند ؟

متاسفانه پاسخ بلی است ، در سالهای اخیر تحقیقات گسترده ای درباره آثار این مواد در بدن انسان صورت گرفته است و معتبرترین نهاد های علمی و تحقیقاتی دنیا نیز توصیه به عدم استفاده و مصرف این گونه مواد نموده اند . اما متاسفانه به دلیل افزایش قابل توجه هزینه های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی بدون نگهدارنده ها ، شرکت هایی اندکی در دنیا اقدام به تولید محصولات بدون پارابن و نگهدارنده نموده اند.تولید این محصولات مستلزم شرایط تولید کاملا بهداشتی و ماشین آلات مدرن می باشد .

 

13- آیا در محصولات آندریا ازدیگر مواد نگهدارنده به جای ماده نگهدارنده پارابن استفاده شده است ؟

خیر ، در محصولات ما ، هیچ گونه ماده نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است ..

 

14- اگر در محصولات آندریا از هیچ گونه ماده نگهدارنده استفاده نشده است ، پس چگونه از رشد باکتری های در طول مدت استفاده جلوگیری می گردد ؟

این محصولات بصورت SELF PRESERVING تولید شده است ، به این معنی که خود این کرم ها نقش نگهدارنده را به خوبی ایفا می کنند بدون آنکه کوچکترین ماده نگهدارنده در آن بکار رود. به عبارت دیگر در این محصولات از مواد گیاهی خاصی استفاده شده است که در کنار خواص درمانی دیگر آنها ، خاصیت آنتی باکتریال و جلوگیری از رشد میکروب ها را نیز دارند که این از معجزات خداوند می باشد .

 

15- چرا فقط سه محصول ، چرا نسبت به تولید محصولات متنوع همانند دیگر شرکت ها اقدام نمی کنید ؟

دیدگاه ما در گروه ماد بهداشت ، تولید نوآورانه محصولاتی می باشد که یا قبلا در داخل کشور تولید نشده باشد و یا کارآیی مورد نظر مصرف کننده را نداشته باشد . علاوه بر این پروسه تولید در گروه ماد بهداشت مبتنی بر خلق مصولات منحصر به فرد و بر پایه تحقیقات مفصل و انجام کلیه آزمون های بالینی می باشد . ما به شدت از کپی برداری در فرمولاسیون اجتناب کرده و هرکدام از مواد اولیه پس از طی مراحل تحقیقاتی انتخاب می شود .خوشبختانه همکاران ما در دیگر شرکت های ایرانی اقدام به تولید گسترده این گونه محصولات می نمایند .

 


آدرس:

دفتر مرکزی : مشهد - بلوار سپهبد قرنی - بین قرنی 21 و 23 برج مجد 1 طبفه سوم واحد 306

تلفن:

05137130910
05137130911
09155206331
05137130912

فکس:

05137130913

پیام کوتاه:

2000 7070 2000

ایمیل فروش:

sales@andria.ir

درباره ما - فرم تماس با ما