00
ماد بهداشت

Natural skincare محصولات مراقبت پوست طبیعی

Natural skincare محصولات مراقبت پوست طبیعی

مزایای استفاده از محصولات مراقبت از پوست طبیعی، ارگانیک بسیار مفصل است، اما به طور خلاصه باید گفت که خلاصی بدن و پوست شما از مواد شیمیایی و مضر که دارای عوارض جانبی متعدد است. در سالهای اخیر صحبت های زیادی در مورد اثرات و مضرات مواد شیمیایی استفاده شده در محصولات آرایشی و بهداشتی عنوان شده است، به خصوص برای افرادی که دارای پوست حساس هستند.

در گروه ماد بهداشت ما اعتقاد داریم که اگر شما موفق به یافتن محصولاتی شده اید که در عین حالی که برای شما موثر است، حاوی مواد مضر شیمیای نباشند، شما هم به بدن خود کمک کرده اید و هم به محیط زیست پیرامون خود.

حرکت به سمت تولید محصولات طبیعی و ارگانیک، نیازمند درک صحیح و دیدگاه مسئولانه درباره سلامتی مصرف کنندگان ومشتریان سازمان بوده و باعث افزایش کیفیت زندگی ومراقبت بیشتر از محیط زیست می گردد.

به اعتقاد ما تولید محصولات طبیعی و ارگانیک و سالم، هرچند باعث افزایش قابل توجه هزینه های تولید و با الطبع آن قیمت تمام شده محصول و کاهش قدرت رقابت در بازار می گردد، اما در دراز مدت باعث افزایش سلامت و رضایتمندی مشتریان و ارتقاء سطح دانش عمومی خواهد شد.

متاسفانه در کشور ما، شرکت های زیادی ادعای تولید این گونه محصولات را نموده اند در حالی که مصرف کننده می تواند با نگاهی اجمالی به مواد تشکیل دهنده آنها که روی بسته بندی درج شده است، متوجه وجود مواد مضر، رنگ های شیمیایی و اسانس های مصنوعی شود.

.گردآوری شده توسط: واحد تحقیق و توسعه گروه ماد بهداشت

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.آدرس:

دفتر مرکزی : مشهد - بلوار سپهبد قرنی - بین قرنی 21 و 23 برج مجد 1 طبفه سوم واحد 306

تلفن:

05137130910
05137130911
05137130912

فکس:

05137130913

پیام کوتاه:

2000 7070 2000

ایمیل فروش:

sales@andria.ir

درباره ما - فرم تماس با ما - فروشگاه آرایشی بهداشتی