لوگو آندریا

Natural skincare محصولات مراقبت پوست طبیعی: Natural skincare محصولات مراقبت پوست طبیعی

مزایای استفاده از محصولات مراقبت از پوست طبیعی، ارگانیک بسیار مفصل است، اما به طور خلاصه باید گفت که خلاصی بدن و پوست شما از مواد شیمیایی و مضر که دارای عوارض جانبی متعدد است. در سالهای اخیر صحبت های زیادی در مورد اثرات و مضرات مواد شیمیایی استفاده شده در محصولات آرایشی و بهداشتی عنوان شده است، به خصوص برای افرادی که دارای پوست حساس هستند.

در گروه ماد بهداشت ما اعتقاد داریم که اگر شما موفق به یافتن محصولاتی شده اید که در عین حالی که برای شما موثر است، حاوی مواد مضر شیمیای نباشند، شما هم به بدن خود کمک کرده اید و هم به محیط زیست پیرامون خود.

حرکت به سمت تولید محصولات طبیعی و ارگانیک، نیازمند درک صحیح و دیدگاه مسئولانه درباره سلامتی مصرف کنندگان ومشتریان سازمان بوده و باعث افزایش کیفیت زندگی ومراقبت بیشتر از محیط زیست می گردد.

به اعتقاد ما تولید محصولات طبیعی و ارگانیک و سالم، هرچند باعث افزایش قابل توجه هزینه های تولید و با الطبع آن قیمت تمام شده محصول و کاهش قدرت رقابت در بازار می گردد، اما در دراز مدت باعث افزایش سلامت و رضایتمندی مشتریان و ارتقاء سطح دانش عمومی خواهد شد.

متاسفانه در کشور ما، شرکت های زیادی ادعای تولید این گونه محصولات را نموده اند در حالی که مصرف کننده می تواند با نگاهی اجمالی به مواد تشکیل دهنده آنها که روی بسته بندی درج شده است، متوجه وجود مواد مضر، رنگ های شیمیایی و اسانس های مصنوعی شود.

.گردآوری شده توسط: واحد تحقیق و توسعه گروه ماد بهداشت

 

ماد بهداشت | کرم های گیاهی | محصولات پوستی ارگانیک

استفاده از مطالب این سایت در دیگر سایت ها تنها با ذکر نام منبع  andria.ir  و درج لینک آن مطلب مجاز می باشد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ماد بهداشت میباشد

فیس بوک آندریا اینستاگرام آندریا گوگل پلاس آندریا

 گروه ماد بهداشت