لوگو آندریا

سلامتی و زیبایی پستانها

افتادگی سینه ها

امروزه تعداد زیادی از زنان نگران افتادگی سینه های خود و عدم استحکام بافت آن می باشند. سلامت و ظاهرسینه ها یکی از شاخصه های زیبایی در زنان می باشد. رضایت فردی و داشتن سینه های های سالم و سفت باعث افزایش جذابیت و اعتماد به نفس در زنان می گردد.جراحی پلاستیک سینه ها یکی از پنج جراحی زیبایی رایج در دنیا می باشد که اهمیت سلامت و ظاهر این عضو بدن زنان را نشان می دهد. بخشی از مشکلات سینه در بانوان از جمله رشد بیش از حد، عدم رشد کافی، افتادگی و عدم تقارن با جراحی پلاستیک قابل درمان می باشد اما در سال های اخیر با پیشرفت علوم و افزایش استفاده از مواد طبیعی و گیاهی در محصولات مراقبت از پوست ، بسیاری  از افراد، استفاده از این محصولات را بر ریسک جراحی و عوارض جانبی و هزینه سنگین آن ترجیح می دهند.سلامت و زیبایی سینه و پستان

عوامل افتادگی سینه ها

حاملگی و شیر دهی، افزایش سن، کم تحرکی، رژیم غذایی نامتعادل،افزایش و یا کاهش وزن شدید عواملی هستند که باعث افتادگی سینه ها در بانوان می شود. پوست سینه به دلیل کشیده شدن آن بسیار نازکتر از پوست بقیه بدن می باشد، به همین دلیل بسیار سریع دچار خشکی و چروک می گردد. در زیر سینه ها ماهیچه ها و بافت چربی وجود دارد که به مرور زمان و به علت عدم استفاده ضعیف و کوچک می شود،  غدد شیر موجود در سینه های نیز دردوران یائسگی با چربی جایگزین می شود. بافت هم بند سینه از رشته های الاستیک تشکیل شده که منجربه شکل دهی سینه ها می شود. این رشته ها در  دوران حاملگی و کهولت سن شل و کشیده می شود و موجبات افتادگی و آویزان شدن سینه را فراهم میکند لذا تغذیه سینه ها از طریق تحریک ساخت کلاژن و الاستین و مرطوب نگه داشتن پوست سینه ها ضروری می باشد.

 در پاسخ به نیاز های فوق متخصصان این شرکت کرم  فرم دهنده و سفت کننده سینه آندریا را با استفاده از علم بیو تکنولوژی و سنتز پپتاید ها تولید نمودند. مواد طبیعی موجود در این محصول ترکیبی ایده آل از فاکتور های رشد و لیپو پپتاید ها می باشد که باعث تحریک سوخت و ساز و تکثیر سلولی و بهبود چشمگیر تولید کلاژن  و الاستین در بافت پیوندی می گـردد و با بازسـازی عمیـق پوست باعث افـزایش قابـل توجه سفتی و استقامت پوست شده، با حفظ رطوبت پوست باعث بازگشت شادابی و فرم اولیـه سینه ها می شود. همچنین این محصول باعث کاهش افتادگی سینه ناشی از جاذبه و افزایش حالت ارتجاعی پوست می گردد.

گردآوری شده توسط: واحد تحقیق و توسعه گروه ماد بهداشت

 

ماد بهداشت | کرم های گیاهی | محصولات پوستی ارگانیک

استفاده از مطالب این سایت در دیگر سایت ها تنها با ذکر نام منبع  andria.ir  و درج لینک آن مطلب مجاز می باشد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ماد بهداشت میباشد

فیس بوک آندریا اینستاگرام آندریا گوگل پلاس آندریا

 گروه ماد بهداشت